Gjiko po tregohet një baba i kujdesshëm, ja si po e mbanë djalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjiko po tregohet një baba i kujdesshëm, ja si po e mbanë djalin

11:27 | 22 Shkurt 2019

Padyshim se ndjenja e të bërit prind, është ndjenja më e veҫantë qe mund t’a përjetojë dikush.

Këtë ndjenjë tashmë e ka përjetuar edhe reperi i njohur pejan, Gjiko, shkruan ORAinfo.

Zëri, është djali i tij dhe i Elitës i cili u solli gëzimin e madh.

Sot Elita ka publikuar një pamje ku shihet Gjiko duke e mbajtur djalin në krahë./ORAinfo/

Komento: