‘Gokhani’ në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar pas serialit

18:26 | 02 Qershor 2019

Roli i ‘Gokhanit’ në serialin turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ e bëri të njohur aktorin turk Tolga Gulec.

Ndonëse luajti edhenë shumë seriale të tjera me këtë rol ai arriti sukses të madh si në publikun turk ashtu edhe në atë shqiptar, përcjell ORAinfo

Ai tani është shumë i pëlqyer dhe i përfolur edhe për jetën private.

Pas serialit duket që Gokhani është lodhur shumë dhe mezi njihet me këtë pamje./ORAinfo/

Komento: