Graniti e Leonita të dashuruar si në ditën e parë, shikoni veprimin romantik të tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Graniti e Leonita të dashuruar si në ditën e parë, shikoni veprimin romantik të tyre

00:01 | 06 Shkurt 2019

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

E sot të dashuruar ashtu siҫ edhe janë, kanë publikuar një foto të duarve të tyre të bashkuara./ORAinfo/

Komento: