Gresa bëhet ‘nuse’ me fustan të bardhë e frizurë, po shkëlqen me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gresa bëhet ‘nuse’ me fustan të bardhë e frizurë, po shkëlqen me këtë pamje

14:06 | 15 Mars 2019

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me fustan të bardhë dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!