Gresa del me shoqet dhe motrën, pamja e tyre do t’iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa del me shoqet dhe motrën, pamja e tyre do t’iu befasojë

18:43 | 05 Shkurt 2019

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me shoqen dhe motrën e saj.

Të gjitha po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: