Gresa del me shoqet e saj, por habit me veprimin që bën në kafe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa del me shoqet e saj, por habit me veprimin që bën në kafe

21:52 | 25 Janar 2019

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet bashkë me shoqet e saj.

Ajo që bie në sy, është se Gresa po rri me kapele edhe brenda në kafe./ORAinfo/

Komento: