Gresa e Engji dalin me vëllaun e tyrë të vogël, pamja e tyre do t’iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa e Engji dalin me vëllaun e tyrë të vogël, pamja e tyre do t’iu befasojë

13:44 | 12 Shkurt 2019

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalur me Engjin dhe vëllaun e tyre të vogël.

Të dyja janë shfaqur pa grim dhe po duken shumë ndryshe nga ҫ’jemi mësuar t’i shohim./ORAinfo/

Komento: