Gresa e Shkurtës vesh fustan të gjatë e të bukur, po shkëlqen me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa e Shkurtës vesh fustan të gjatë e të bukur, po shkëlqen me këtë pamje

19:22 | 06 Janar 2019

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: