Gresa me veshje nusërie, nuse më të bukur nuk keni parë

17:03 | 04 Janar 2019

Gresa Behluli është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shkurte Fejzës.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë duke ndjekur kështu profesionin e nënës, shkruan ORAinfo.

Gresa përveç zërit, shquhet edhe me bukurinë dhe paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

E sot, ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet me veshje nusërie, e që i rrinë aq bukur./ORAinfo/

Komento: