Gresa tregon për herë të parë momentin më emocionues në jetën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa tregon për herë të parë momentin më emocionues në jetën e saj

15:07 | 03 Shkurt 2019

Gresa Behluli së pari është njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejza.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në një pyetsor që e ka hapur në Instastory, është pyetur se cili ka qenë moment më emocionues në jetën e saj dhe ajo ka treguar për një moment në
skenë./ORAinfo./

Komento: