Gresa uron motrën për lindjen e djalit, publikon foton më të bukur

23:52 | 22 Janar 2019

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare Shyhrete Behlulit.

Ajo sot lindi një djalë, pas dy vajzave, përcjell ORAinfo.

Në familjen e këngëtares sot ka pasur festë të madhe dhe të gjithë kanë postuar foton për të na treguar sa janë gëzuar.

E një ndër urimet më të bukura duket të jetë ai i Gresës e që e uron motrën me fjalët më të ëmbla për lindjen e djalit./ORAinfo/

Komento: