Greta Koçi befason me veshjen e saj, do të çuditeni edhe ju!

14:14 | 22 Janar 2019

Këngëtarja nga Shqipëria Greta Koçi përveç talentit të saj në muzikë ajo komentohet mjaft shumë edhe për dukjen e saj.

Talenti i saj i parë u shfaq në moshën 5-vjeçare, përcjell ORAinfo.

Ajo u bë e njohur në vitin 2005 ku mori pjesë në festivalin e Këngës Magjike me këngën “Kam Mall”.

Nga ajo kohë ajo shfaqet tepër aktive dhe është shumë e pëlqyer nga opinioni shqiptar.

Greta është shumë aktive në rrjete sociale, ku se fundi ka publikuar disa foto ku duket mjaft bukur dhe tërheqëse.
/ORAinfo/

Komento: