Grimerja e bën ‘kukull’ Kaltrinën, por ku është nisur me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Grimerja e bën ‘kukull’ Kaltrinën, por ku është nisur me këtë pamje

20:52 | 07 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është emri i një prej moderatoreve më të njohura dhe më të pëlqyera shqiptare.

Duke qenë e tillë edhe jeta e saj private është e komentuar shumë, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, ajo sot ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar si nuse por që nuk dihet se ku ka shkuar./ORAinfo/

Komento: