Grimerja e bën ‘kukull’ Vjollcën, po duket si vajzë e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Grimerja e bën ‘kukull’ Vjollcën, po duket si vajzë e re

12:42 | 16 Shkurt 2019

Me zërin dhe paraqitjet e saj, Vjollca Haxhiu arriti të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është edhe një prej këngëtareve më të ftuara në dasma e ngjarje familjare si në Kosovë ashtu edhe në çdo vend tjetër ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga frizerja dhe me këtë pamje nuk e kemi parë më herët./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!