Grimerja e bën ‘nuse’ Lulen, më të bukur se keni parë ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Grimerja e bën ‘nuse’ Lulen, më të bukur se keni parë ndonjëherë

17:00 | 05 Shkurt 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka publikuar një fotografi dhe me këtë pamje se keni parë asnjëherë më parë./ORAinfo/

Komento: