Grimerja e rregullon kaq bukur ‘Sasën’, nuk do ta njihni sa e bukur është bërë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Grimerja e rregullon kaq bukur ‘Sasën’, nuk do ta njihni sa e bukur është bërë

21:01 | 23 Shkurt 2019

Adriana vazhdon të jetë aktive në serialin vendor ‘O Sa Mirë’.

Që grimi bënë mrekulli kjo është dëshmuar në shumë raste, e madje me një grim profesional nga grimerat me emër mund të ju shëndërrojë aq shumë sa që mund të mos njiheni.

Një mrekulli nga grimi profesional është bërë edhe me aktoren e njohur dhe shumë të dashur për publikun, Adriana Matoshi, e këtë e ka pranuar edhe vet ajo.

Në një imazh që ka publikuar së fundi në ‘Instagram’ Adriana e njohur edhe si ‘Sasa’ dukej më bukur se kurrë derisa make-up i rrinte për mrekulli.

“Kur profesionistet bojne mrekulli” ka shkruar aktorja në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, Adriana po vazhdon të jetë aktive në serialin vendor ‘O Sa Mirë’.

Komento: