Gruaja e Arianit poston momentin më të bukur me të, kjo foto do t’iu prekë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gruaja e Arianit poston momentin më të bukur me të, kjo foto do t’iu prekë

14:50 | 16 Shkurt 2019

Arian Daci ishtë zëvendësministri i Diasporës që ndërroi jetë si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë.

Ai ishte edhe djali i vetëm i ish-kryeparlamentarit dhe akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Ariani la pas vetës gruan, Meritën, dhe dy djemtë.

E sot, gruaja e tij ka postuar një foto ku shihet Ariani me dy djemtë e tij, e me të cilën e shpreh mallin që e ka për burrin e ndjerë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!