Gruaja e’ Hetemit’ publikon foto të viteve të kaluara, nuk do të besoni sa i dobët ka qenë ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e’ Hetemit’ publikon foto të viteve të kaluara, nuk do të besoni sa i dobët ka qenë ai

22:02 | 16 Janar 2019

Fisnik Ademi është aktori shumë i njohur dhe I pëlqyer shqiptar.

Tani më së shumti po njihet me rolin e tij të ‘Hetemit ‘ në Serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Në jëtën reale ai është i martuar me modelen shumë të suksesshmë shqiptare, Dhurata Lipovicën.

E sot, Dhurata ka publikuar një foto të viteve të kaluara, e në të cilat Hetemi duket shumë më i dobët së tani./ORAinfo/

Komento: