Gruaja e Kemailit shtrihet në spital, po e sjellë në jetë fëmijën parakohe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e Kemailit shtrihet në spital, po e sjellë në jetë fëmijën parakohe

17:24 | 08 Shkurt 2019

Aktori turk, Burak Ozcivit u bë i njihur për publikun shqiptar me rolin e Kemalit në serialin, Kara Sevda.

Fahriye Evcen dhe Burak Ozcivit janë në pritje të fëmijës së tyre të parë gjinia e të cilit është djalë. Aktorja tani është në muajin e shtatë dhe deri më tani gjithçka kishte shkuar në rregull.

Mirëpo, mediat turke raportojnë se prej të mërkurës, Fahriye është shtriri në një spital privat në Turqi.

Në lidhje nga fansat e tyre filluan dyshimet për lindje të parakohshme të foshnjës, shkruan rtv21.tv. Por, sipas nënës së aktorit, Ceyhan Özçivit, e cila është pyetur nga gazetarët se për çka po bëhet fjalë, ajo ka treguar gjendja nuk është shqetësueses si për Fahriyen ashtu edhe për foshnjën.

Ndryshe, Buraku, për të qenë sa më afër familjes në këtë kohë ka marrë një vendim sa i përket punës së tij. Ai ka vendosur që të mos pranojë të marrë pjesë në asnjë projekt deri sa të lindë fëmija si dhe një kohë të caktuar pas lindjes. Çifti i njohur turqk, dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2017.

Komento: