Gruaja e ‘Kemalit’ shtatzënë, por nuk do t’iu besoni syve sa shumë është shëndoshur

17:25 | 23 Janar 2019

Burak Ozcivit është aktori shumë I njohur turk dhe një ndër më të suksseshmit jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ai në jetën reale është i martuar me aktoren e njohur turke Fahriye Evcen dhe tani, janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Mirëpo, duket se Fahrie e ka ndryshuar dhe e ka shëndoshur shumë shtatzënia, e këtë e vërejmë në fotot që ajo i ka postuar./ORAinfo/

Komento: