Gruaja e Korabit rregullohet të frizerka, kaq joshëse po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e Korabit rregullohet të frizerka, kaq joshëse po duket

23:52 | 24 Janar 2019

Është ndër aktoret me të pëlqyer në vend.

Nëntor Fetiu për vite me radhë ishte ndër aktorët më të pëlqyer në vend, kryesisht për shkak të rolit të “Korabit” tek seriali “Familja Moderne”.

Me përfundimin e “Familjes…” edhe Nëntorin e pamë dukshëm më pak e më rrallë në projekte artistike.

Gjithsesi, ai ka pasur angazhimet e tij aty-këtu, por më nuk ka qenë pjesë e ndonjë serial me ndikim në audiencë, siç ishte familja, shkruan Kosovarja.

Ajo që është me rëndësi të ceket, është se aktori i talentuar ka një jetë të lumtur pranë fëmijëve dhe të shoqes, Njomzes, që gjithashtu është aktore.

Njomza, së fundi e ka provuar vetën edhe si moderatore, ndonëse shpejtë u tërheq nga ky rol.

Komento: