Gruaja e Milotit gati të lindë, publikon foto me pamjen më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e Milotit gati të lindë, publikon foto me pamjen më të bukur ndonjëherë

21:51 | 06 Shkurt 2019

Milot Llalloshi është vëllai i këngëtares së mirënjohur shqiptare, Edona Llalloshit.

Ai edhe vetë ka ushtruar dhe ushtron ende profesionin e muzikantit, përcjell ORAinfo.

Ndërkaq, jeta e tij private është e përfolur shumë në media e në publik.

Ai është martuar para pak vitesh kur bëri një dasmë madhështore, e në media bëri bujë nusja e tij.

Ata tani po presin fëmijën e tyre të dytë e në fotot që i shohim gruaja e tij duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: