Gruaja e tij shtatzënë, në këtë gjendje e publikon Miloti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e tij shtatzënë, në këtë gjendje e publikon Miloti

17:09 | 24 Shkurt 2019

Milot Llalloshi është muzikanti që për vite ka qenë shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare.

Ai dhe motra e tij, Edona tani janë aktivë më shumë në mbrëmje e festa familjare, shkruan ORainfo.

Miloti është shumë I përkushtuar në familjen e tij dhe që së shpejti pritet të bëhet baba për herë të dytë.

Sot, ai ka publikuar një foto të gruas së tij shtatzëne, e që duket se nuk e ka lënë as të ha bukë./ORAinfo/

Komento: