‘Gylsereni’ dhe ‘Hazalli’ bëhen bashkë edhe pas serialit, shikoni çfarë bëjnë bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Gylsereni’ dhe ‘Hazalli’ bëhen bashkë edhe pas serialit, shikoni çfarë bëjnë bashkë

11:53 | 27 Janar 2019

Nurgul Yesilcay dhe Alina Boz, janë dy prej aktoreve më të njohura dhe më të suksesshme turke.

Suksesi I tyre vazhdoi edhe në publikun shqiptar, tek I cili u bënë të njohura me rolet e tyre të ‘Gylserenit’ dhe të ‘Hazallit’ në serialin shumë të njohur turk ‘paramparca’, përcjell ORAinfo.

Ndonëse luajtën edhe në fila e seriale të tjera, me këto role u bënë shumë të njohura dhe të pëlqyera për publikun shqiptar.

E pas serialin, duket se ato janë takuar prapë dhe nuk kanë hezituar të bëjnë foto bashkë./ORAinfo/

Komento: