Halili shumë i emocionuar, merr dhuratën më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Halili shumë i emocionuar, merr dhuratën më të bukur ndonjëherë

22:47 | 14 Mars 2019

Halil Kastrati është humanisti më i njohur shqiptar që ka ndihmuar shumë familje shqiptare me vështirësi ekonomike.

Shoqata e tij ‘Jetimët e Ballkanit’ është një prej organizatave humanitare shqiptare më të suksesshmet deri më tash, shkruan ORAinfo.

Halili tashmë është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ai përmes një postimi ka treguar se ka marrë dhuratë një vizatim shumë të bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!