Halla Gresë luan në borë me Matinin, shikoni reagimin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Halla Gresë luan në borë me Matinin, shikoni reagimin e tij

18:06 | 11 Shkurt 2019

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në borë me Matinin.

Të dy janë të qeshur dhe shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!