‘Hamdia’ në pushime me gruan e mbuluar, zonja befason me veshjen që ka bërë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Hamdia’ në pushime me gruan e mbuluar, zonja befason me veshjen që ka bërë

17:40 | 12 Shkurt 2019

Dardan Gashi është një nga aktorët më të njohur kosovar.

Ai u bë i njohur në serialin vendir “Çka ka shpija”, shkruan ORAinfo.

Derisa është një djalë i parehatuar me nuse në shtëpinë e Xhek Setrës, Dardan Gashi i njohur si Hamdia, kështu nuk duket në jetën e përditshme.

Ai është i martuar dhe në rrjetin e tij social gjithmonë poston fotografi bashkë me gruan e tij, e cila është e mbuluar.

Së fundmi përmes një postimi ai ka treguar se ka qenë në një pushim me bashkëshorten e tij.

Si e mbuluar ajo është veshur tejet bukur dhe po duket mjaftë elegante./ORAinfo/

Komento: