‘Hamdiu’ prezanton gruan bukuroshe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Hamdiu’ prezanton gruan bukuroshe

09:11 | 09 Shkurt 2019

Dardan Gashi është një nga aktorët më të njohur kosovar.

Ai u bë i njohur në serialin vendir “Çka ka shpia”.

Derisa është një djalë i parehatuar me nuse në shtëpinë e Xhek Setrës, Dardan Gashi i njohur si Hamdia, kështu nuk duket në jetën e përditshme.

Ai është i martuar dhe në rrjetin e tij social gjithmonë poston fotografi bashkë me gruan e tij, e cila është e mbuluar.

Çifti nga këto foto duket se ka një jetë të lumtur bashkëshortore.

Komento: