Harrojeni ‘Aliun’ në serial, kjo foto e tij në jetën reale iu lë gojëhapur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni ‘Aliun’ në serial, kjo foto e tij në jetën reale iu lë gojëhapur

23:02 | 12 Shkurt 2019

Tolga Saritas është një ndër aktorët më të përfolur turk, dhe kjo për shkak të pamjes së tij.

Ai është aktor shumë I suksesshëm jo vetëm në Turqi por edhe në publikun e huaj, dhe në atë shqiptar u bë I njour me rolin e ‘Aliut’ në serialin, ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

‘Ali’ mund të konsiderohet edhe si një ndër aktorët më të bukur turk.

E pas serialit, ai duket se ka ndryshuar shumë në pamje sa mezi njihet./ORAinfo/

Komento: