Harrojeni ‘Egjen’ në serial, nuk do t’iu besoni syve sa bukur po duket tani

20:54 | 19 Janar 2019

Afra Saracoglu ëshë aktorja turke e që arriti në një moshë fare të re të bëhet shumë e njohur në publikun turk dhe të huaj.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e saj të ‘Egjes’ në serialin e njohur dhe shumë të pëlqyer turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Përveç që shquhet me talentin e saj në fushën e aktrimit, ‘Egje’ cilësohet edhe si një ndër aktoret më të bukura turke.

E në një foto që e ka postuar së fundi,’Egje’ po duket edhe më e bukur se san ë serial./ORAinfo/

Komento: