Harrojeni ‘Gokhanin’ në serial, do të ‘çuditeni’ me pamjen e tij në realitet

14:14 | 10 Janar 2019

Tolga Guleç është një ndër aktorët më të pëlqyer turk për momentin, dhe që arriti të bëhet I njohur edhe në publikun ndërkombëtar.

Në Kosovë publiku e njohu me rolin e tij të ‘Gokhanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

‘Gokhani’ përveç që është një aktor shumë I suksesshëm ai është një ndër aktorët më të bukur në Turqi.

Mirëpo, në fotografitë që ai I ka postuar, shohim që nga seriali ai ka ndryshuar shumë dhe duket më I vjetër tani./ORAinfo/

Komento: