Harrojeni ‘Jagizin’ në serial, do iu lë pa mend në foton e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni ‘Jagizin’ në serial, do iu lë pa mend në foton e fundit

22:38 | 08 Shkurt 2019

Caglar Ertugrul është aktori turk që me rolet e tij arriti të jetë shumë i njohur dhe i pëlqyer jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera turke, në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai konsiderohet ndryshe edhe si një ndër aktorët më të bukur turk.

E në foton e fundit që e ka postuar ai duket më I pashëm se kurrë./ORAinfo/

Komento: