Harrojeni nusen e Milotit, nëna e saj është një zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni nusen e Milotit, nëna e saj është një zonjë e vërtetë

13:19 | 22 Shkurt 2019

Erxhina Ismajli është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Milot Llalloshit.

Ajo u bë shumë e njohur si nusja e tij dhe kunata e Edona Llalloshit, shkruan ORAinfo.

Si Erxhina ashtu edhe Miloti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ndër postimet e saj të shumta, mund të shohim edhe të tilla me nënën e saj.

Ajo duket mjaftë e re dhe një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: