Harroni ‘Aliun’, motra e tij iu lë gojëhapur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harroni ‘Aliun’, motra e tij iu lë gojëhapur

17:36 | 03 Shkurt 2019

Tolga Saritas është një ndër aktorët më të përfolur turk, dhe kjo për shkak të pamjes së tij.

Ai është aktor shumë I suksesshëm jo vetëm në Turqi por edhe në publikun e huaj, dhe në atë shqiptar u bë I njour me rolin e ‘Aliut’ në serialin, ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

‘Ali’ në serial paraqitet si një adoleshent tejet tërheqës, dhe i tillë është edhe në jetën reale.

E motra e tij, nga fotot që i shohim duket se e lë në hije atë me bukuri./ORAinfo/

Komento: