Harroni Luanën e Marinën, motra e tyre i lë në ‘hije’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harroni Luanën e Marinën, motra e tyre i lë në ‘hije’

17:26 | 31 Janar 2019

Luana dhe Marina Vjollca janë dy moderatoret nga Shqipëria dhe dy ndër moderatoret më të njohura në publikun shqiptar.

Ato përveç që janë shumë të suksesshme në punën e tyre komentohen shumë në publik edhe për pamjet e tyre.

Luana dhe Marina mund të quhen edhe si dy ndër femrat më të bukura shqiptare.

Mirëpo, motra e tyre edhe pse është e martuar dhe me fëmijë, duket se ua kalon atyre motrave me bukuri./ORAinfo/

Komento: