Harroni ‘Savashin’, e dashura e tij iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harroni ‘Savashin’, e dashura e tij iu lë pa fjalë

11:25 | 01 Shkurt 2019

Berk Atan është një ndër aktorët më të njohur dhe më të pëlqyer turk.

Suksesi i tij kaloi përtej kufijve turk, dhe në publikun shqiptar u bë i njohur me rolin e ‘Savashit’ në serialin ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

Ai mund të quhet edhe si një ndër aktorët më të bukur turk.

Mirëpo, e dashura e tij ia kalon me bukuri sepse edhe ajo mund të quhet si një ndër femrat më të bukura turke./ORAinfo/

Komento: