Harroni ‘Selinin’, gruaja e ‘Aliut’ e lë në hije atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harroni ‘Selinin’, gruaja e ‘Aliut’ e lë në hije atë

13:41 | 05 Shkurt 2019

‘Vajzat e Diellit’ është seriali që I bashkoi dy aktorët turq, Hande Ercel dhe Tolga Saritas.

Ata luanin rolet e ‘Selinit’ dhe të ‘Aliut’ e me këto role u bënë të njohur e shumë të pëlqyer edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Që të dy shpeshherë kanë qenë edhe pjesë e shumë revistave dhe reklamave turke dhe kjo për shkak të pamjes së tyre.

E ‘Aliu’ para pak kohësh është martuar dhe gruaja e tij mund të quhet edhe si një ndër femrat më të bukura turke./ORAinfo/

Komento: