Harroni ‘Surejan’, kaq i bukur është i dashuri i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harroni ‘Surejan’, kaq i bukur është i dashuri i saj

19:17 | 02 Shkurt 2019

Asli Enver është aktorja turke, dhe një ndër më të pëlqyerat jo vetëm në Turqi por edhe në vende të tjera.

Suksesi i saj arriti edhe në publikun shqiptar, e tek i cili u bë e njohur me rolin e saj të ‘Surejas’ në serialin shumë të pëlqyer turk ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell ORAinfo.

Asli shquhet edhe me bukurinë dhe me elegancën e saj e që e reflekton në çdo paraqitje publike.

Por duket se i dashuri I saj, këngëtari i njohur, Murat Boz, e lë në hije atë me bukuri./ORAinfo/

Komento: