Harroni të gjithë, do të mahniteni nga dhurata madhështore që mori Tuna – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Harroni të gjithë, do të mahniteni nga dhurata madhështore që mori Tuna

15:20 | 08 Mars 2019

Tuna është një ndër këngëtaret më të përfolura në publik që në daljen e saj të parë në skenë.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar dhuratën e çmuar që ka pranuar sot./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!