‘Hazan’ e dashuruar kokë e këmbë në këngëtarin turk, nuk i ndahet as në qytet

19:47 | 08 Janar 2019

Deniz Baysal tani është një ndër aktoret më të njohura dhe më të suksesshme turke, që me rolet e saj arriti të jetë e njohur në publikun kombëtar e ndërkombëtar.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur dhe e pëlqyer me rolin e saj të ‘Hazanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

‘Hazani’ është martuar para pak muajsh me ëkngëtarin e njohur turk Baris Yurtcu.

Ata tani janë një ndër çiftet më të përfolura në Turqi, e duket se ata të dy kalojnë aq shumë kohë me njëri tjetrin./ORAinfo/

Komento: