‘Hazan’ më e dashuruar se kurrë, por shikoni ku po e feston Shën Valentinin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Hazan’ më e dashuruar se kurrë, por shikoni ku po e feston Shën Valentinin

20:55 | 14 Shkurt 2019

Deniz Baysal tani është një ndër aktoret më të njohura dhe më të suksesshme turke, që me rolet e saj arriti të jetë e njohur në publikun kombëtar e ndërkombëtar.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur dhe e pëlqyer me rolin e saj të ‘Hazanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak muajsh është fejuar dhe fotot e ceremonisë i kemi parë në profilin e saj në Instagram.

E sot, për Shën Valentin, ‘Hazan’ dhe burri i saj kanë dalur në ambient të hapur për të festuar./ORAinfo/

Komento: