‘Hazanit’ i ndodhi më e keqja, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Hazanit’ i ndodhi më e keqja, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar

12:43 | 01 Shkurt 2019

Deniz Baysal është aktorja turke dhe një ndër më të njohurat në Turqi dhe më gjerë.

Ajo në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Hazanit’ në serialin turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Së fundi ajo është inkuadruar në një seria të ri, mirëpo menjëherë e ka lënë atë për arsye se ka filluar një seria tjetër.

E për këtë ajo është paditur dhe dënuar me një gjobë që duhet ta paguajë./ORAinfo/

Komento: