Humb jetën nëna e Selinit në jetën reale, ja si reagoj kur e mori lajmin

19:32 | 12 Janar 2019

Selini është ndër përsonazhet kryesore të serialit “Vajzat e Diellit”, serial ky shumë i dashur për publikun kosovar.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Ndërsa aktorja në fjalë në jetën reale mori një lajm shumë të hidhur. Nëna e saj ndërroj jetë në moshë shumë të hershme.

Ajo vuante nga sëmundja e kancerit, e cila shumë shpejt i mori jetën.

Këtë lajm padyshim se Selini e përjetojë shumë rëndë, madje nuk është aktive as në rrjetet sociale./ORAinfo/

Komento: