Humb jetën nëna e Selinit në jetën reale, ja si reagoj kur e mori lajmin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Humb jetën nëna e Selinit në jetën reale, ja si reagoj kur e mori lajmin

19:32 | 12 Janar 2019

Selini është ndër përsonazhet kryesore të serialit “Vajzat e Diellit”, serial ky shumë i dashur për publikun kosovar.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Ndërsa aktorja në fjalë në jetën reale mori një lajm shumë të hidhur. Nëna e saj ndërroj jetë në moshë shumë të hershme.

Ajo vuante nga sëmundja e kancerit, e cila shumë shpejt i mori jetën.

Këtë lajm padyshim se Selini e përjetojë shumë rëndë, madje nuk është aktive as në rrjetet sociale./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!