Humbja e nënës e ‘shokoi’, shikoni në çfarë gjendje është tani ‘Selini’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Humbja e nënës e ‘shokoi’, shikoni në çfarë gjendje është tani ‘Selini’

16:10 | 24 Janar 2019

Hande Ercel është aktorja turke e që arriti në moshë fare të re të bëhet tejet e njohur në publikun turk dhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Selinit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundi humbi nënën pas një beteje të gjatë me kancerin.

E duket që nga ajo ditë ajo nuk është në gjendje të mirë, sepse që nga atëherë ajo nuk ka bërë asnjë postim në rrjete sociale./ORAinfo/

Komento: