I ‘çmendur’ pas Taynës, shikoni çfarë ka bërë ky djalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I ‘çmendur’ pas Taynës, shikoni çfarë ka bërë ky djalë

21:26 | 03 Shkurt 2019

Fansi i flaktë i Taynës ka bërë diçka që askush nuk do ta bënte.

Reperja Tayna është shumë e dashur për publikun dhe kjo është dëshmuar disa herë.

Mirëpo së fundmi një gjest i një prej fansave të saj e ka habitur tej mase rep-artisten shqiptare.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram Tayna ka treguar se fansi e ka shkruar emrin e saj në makinën e tij dhe kjo e ka habitur dhe gëzuar njëkohësisht.

”Fansat e mi janë të mahnitshëm, ëoë, faleminderit”, ka shkruar Tayna pranë fotos.

Komento: