I dashuruar marrëzisht pas Eni Kocit, nuk do ta besoni çfarë ka bërë Genci për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

I dashuruar marrëzisht pas Eni Kocit, nuk do ta besoni çfarë ka bërë Genci për të

19:24 | 16 Shkurt 2019

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi tashm janë fejuar.

Genc Prelvukaj ka gdhendur në trup portretin të fejuarës së tij, Eni Koçit.

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi gjatë ditës së djeshme kanë konfirmuar se janë fejuar, shkruan lajmi.net.

Çifti janë të ftuar sonte në një intervistë për “Xing”, ku në një video që Ermali ka ndarë me ndjekësit në Instagram, tregon pak nga ajo që përmban intervista e tyre.

Në një moment, Genci teksa tregon tatuazhin që e ka bërë në dorë, e që është fytyra e Eni Koçit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!