I detyruar të zgjedhë në mes të nënës dhe gruas, Albatriti iu lë pa mend me përgjigjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I detyruar të zgjedhë në mes të nënës dhe gruas, Albatriti iu lë pa mend me përgjigjen

21:01 | 08 Shkurt 2019

Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi është gjithmonë i përfolur në media e në publik si për profesion ashtu edhe për jetën private.

Ai u martua pak vite më parë me Egzonën dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Albatriti është tejet aktiv si në mbrëmje e koncerte ashtu edhe në emisione të ndryshme.

E në një emision ku ka qenë I ftuar së fundi, Albatriti është pyetur nëse e donte më shumë Meritën apo Egzonës, përgjigja e tij befasoi të gjithë pasi ai tha nënën./ORAinfo/

Komento: