I dobët e i zbehur në fytyrë, çfarë po ndodh me ‘Tunçin’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I dobët e i zbehur në fytyrë, çfarë po ndodh me ‘Tunçin’

22:19 | 13 Shkurt 2019

Özgun Çoban është aktori i njohur dhe shumë i pëlqyer turk.

Ai arriti që me rolet e tij të bëhet shumë i suksesshëm jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e Tunçit në serialin e njohur turk ‘Më fal’.

Ndonëse seriali ka përfunduar ‘Tunçi’ në shumë fotografi shihet se është dobësuar shumë dhe duket shumë i zbehur./ORAinfo/

Komento: