I mbani mend ‘Jaseminin’ e ‘Savashin’, nuk do të besoni çfarë raporti kanë kaq vite pas serialit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

I mbani mend ‘Jaseminin’ e ‘Savashin’, nuk do të besoni çfarë raporti kanë kaq vite pas serialit

22:33 | 02 Shkurt 2019

‘Dashuri dhe ndëshkim’ ishte seriali që bëri bashkë dy yjet e kinematografisë turke, Nurgul Yesilcay dhe Murat Yildirim.

Ata luajtën rolet e ‘Jaseminit’ dhe të ‘Savashit’ dhe me këto role u bënë shumë të njohur e të pëlqyer edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Që të dy morën zemrat e publikut në të gjitha vendet ku u transmetua.

E tani, kaq vite pas serialit, ‘Jasemini’ dhe ‘Savashi’ vazhdojnë të jenë miq shumë të mirë dhe madje i kanë bërë edhe follow njëri-tjetrit në Instagram./ORAinfo/

Komento: