I pat të gjitha, por jo edhe fytyrën e vajzës së Labit dhe të Qëndresës

09:32 | 17 Janar 2019

Qendresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur kosovar Labinot Gashi i njohur si Labi.

Para pak ditësh ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Rroa, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes, Qëndresa nuk është shumë aktive në rrjetet sociale.

Madje ajo asnjëherë nuk e ka postuar as vajzën e saj.

Duket se Labi e Qëndresa po tregohen mjaftë të rezervuar dhe të kujdesshëm në këtë pjesë./ORAinfo/

Komento: